Kodulehe loomise koolitus

Mina tõesti usun, et igaüks saab oma kodulehe loomisega ise hakkama. Näitan Sulle kõige lihtsamat viisi päris oma kodulehe loomiseks. Aastate jooksul olen katsetanud mitmeid kümneid erinevaid viise, kuidas kodulehte luua. Olen jõudnud lahenduseni, mis on igaühele jõukohane ning seda viisi Sulle kodulehe koolitusel näitangi. Annan Sulle nippe, juurde räägin häid tavasid, kogemuslugusid ning nii me koos selle kodulehe valmis saamegi. 

Kodulehe tegemise veebikoolitus

Koolitusel osalemiseks ei pea Sul olema varasemat kogemust WordPressist, veebiarendusest ega kodulehtedest. Kodulehe tegemise veebikoolitus on mõeldud mikro- ja väikeettevõtjatele, kellel on huvi ise endale veebileht teha. Kursusel alustame päris algusest ning liigume koos lõpuni kuni valmis koduleheni. 

Veebilehe loomise koolitus on Sulle kui:

  • soovid ise enda ettevõttele professionaalse kodulehe luua
  • soovid täiendada enda teadmisi kodulehtedest ja veebilehe haldusest
  • soovid säästa raha kodulehe tellimise arvelt 
  • soovid omandada teadmisi WordPressist 

Terve koolituse vältel on Sul võimalik minu käest nõu ja abi paluda. Seda ikka selleks, et lõpptulemus oleks täpselt selline nagu soovid. Tegemist on päris intensiivse koolitusega, varu kahe nädala jooksul endale aega, et jõuaksid iseseisvate töödega tegeleda. 

Osalejate tagasiside ♡

Maia Kirillove
Maia KirilloveCatering
Read More
Minule, kes ma ei ole 6 aastat arvutit lahti teinud, ega üldse pole peale interneti kasutamist arvutis midagi tarka korda saatnud, suutis ta mõne päevaga õpetada selgeks kodulehe loomise protsessid. Küll mul tõmbas errorisse teisel päeval ja emotsioonid käisid üle aga selgeks sain, ja leht on peaaegu, et valmis. Cathy on hästi rahulik ja chill- et kui sa midagi pekki keerad, ta saab selle kergusega korda! See annab rohkem julgust ja mängumaad juurde lehe loomisel. Niiet täiega soovitan Cathyt @celeht.ee ja peagi saate juba minu enda tehtud kodulehel surfata.
Piia Berting
Piia BertingKoolitaja
Read More
Varasem kokkupuude oli, et olin paaril korral ise pusinud omale kodulehte teha. Esimene kord weeblys ja teine kord WordPressis, no ja olid nad nagu nad olid. Praegu tunnen ennast ikka varasemaga mega hästi. Tean enam vähem kuidas süsteem üldiselt töötab ja suudan ikka ise üht teist ka üles leida ja muuta. Ülesehitus kõik tundus super, ma ei muudaks midagi. No koolitajaga väga jäin rahule, armas nunnu professionaal, kes teab, mis ta teeb ja räägib 😉 Koolitusel tehtud kodulehega jäin väga rahule, eks ma mudin ja pusin teda ikka ka edasi... Täiega soovitan koolitust ka teistele! Tuhat tänu ja palju päikest Sulle Cathy!!
Liina Laanenurm
Liina LaanenurmIT tehnik
Read More
Väga asjalik koolitus oli, soovitan! Saad kõik tööriistad ja nipid, et ise endale koduleht luua ja teadmised kuidas seda hiljem hallata.
Maiken Madisson
Maiken MadissonLemmiklooma hoid
Read More
Väga hea koolitus ja super koolitaja!
Previous
Next

Kodulehe koolitusel läbitavad teemad:

 ⁃ Sissejuhatus kursusesse, tutvumine
 ⁃ Mis on WordPress ja miks seda kasutada? 
 ⁃ Hea kodulehe ABC: kuidas luua koduleht, mis on visuaalselt terviklik ning mis toob Sulle kliente. 
 ⁃ Usaldust tekitavad elemendid kodulehel 
 ⁃ Domeeni ja veebimajutuse ostmine 
 ⁃ Alamdomeeni loomine 
 ⁃ Domeeninimega e-postiaadressi loomine
 ⁃ WordPress rakenduse lisamine kodulehele 
 ⁃ WordPressi algseadistused 
 ⁃ Teema lisamine 
 ⁃ Pluginate lisamine ja eemaldamine 
⁃ Kujundusmalli valimine 
 ⁃ Elementor ja Elementori võimalused
 ⁃ Veebilehe päise ja jaluse loomine
 ⁃ Kujundamine ja seadistamine 
 ⁃ Lehtede lisamine ja kujundamine (ettevõttest, teenused, blogi, KKK, privaatsustingimused) 
⁃ Mobiilivaate kohandamine 
 ⁃ Testimine 
 ⁃ Varukoopia tegemise võimalused 
 ⁃ Turvalisus ja kiirus 
 ⁃ Kodulehe haldus ja uuendamine 
 ⁃ Google Analytics konto loomine ja  ühendamine

Järgmine koolitusgrupp alustab 26. märtsil!

Registreeru koolitusele

Mina tõesti usun, et igaüks saab enda kodulehe loomisega ise hakkama. Asjalike juhiste ja õige abiga on see oluliselt lihtsam. Pane end koolitusele kirja ning näeme juba laivis! Peale registreerumist saadan Sulle ka täpsema info koolituse toimumise aegade ning koolitusteemade kohta. 

SEO teenus

SEO tuleks korda teha vahetult peale kodulehe või e-poe valmimist.

SEO teenus sisaldab:
1. Domeeni eri versioonide suunamiste ja vealehtede suunamiste kontroll.
2. Robots.txt ja XML-sisukaardi dokumentide üle vaatamine ning parandamine vastavalt olukorrale.
3. Korrektse XML-sisukaardi edastamine Google’le;
4. SEO jaoks oluliste HTML elementide kasutamise loogika kontroll ning parandame seda vastavalt vajadusele, korrigeerides seadetes vastavate sisuelementide moodustamise üldreegleid.
5. Google Search Console’i seadistamine.
6. Google’s oleva kodulehe domeeni indeksi kontroll.
7. Edastan Sulle sisuloome soovitused.
8. Kui Search Console’i andmestik seda vähegi võimaldab, siis annan ka täpsemaid sisuloome soovitusi selles osas, milliste otsingufraasidega sisulehti ja kuidas juurde luua, millised sisulehed omavahel liita/lahutada ja/või pikemaks kirjutada. Ikka selleks, et koduleht saaks oma valdkonna otsingutes senisest edukamalt klikke korjata.

Veebilehe loomine

Koduleht on kõige lihtsam viis oma potentsiaalsete klientideni jõudmiseks ja olemasolevate klientide säilitamiseks.  

Kodulehe loon täpselt Sinu ettevõtte vajadustest lähtuvalt. Ma ei kasuta valmis kujunduspõhjasid, kõik veebilehed on loodud rätseplahendusena.

Sinu uus veebileht saab olema turunduslikult läbimõeldud, kliendisõbralik, kaasaegse kujundusega, funktsionaalne ja lihtsasti hallatav.  

E-poe loomine

Hea e-poe puhul on kõige oluliseim lihtsus, funktsionaalsus, usaldusväärsus ja kasutajasõbralikkus. Ostuprotsess peab olema kliendi jaoks kiire ja valutu. E-pood peab olema tehniliselt 100% toimiv, et ükski ost ei jääks saamata. 

E-poe visuaali paneme paika koos, e-poe loomisel kasutame võimalikult palju usalduselemente. Sinu uus e-pood saab olema kaasaegne, kliendisõbralik ja turunduslikult läbimõeldud.