Kodulehe loomise koolitus

Sulle, kui soovid juhendaja abiga kodulehe luua

Ma tõesti usun, et igaüks saab oma kodulehe loomisega hakkama. Näitan Sulle kõige lihtsamat, lisakuludeta viisi päris oma kodulehe loomiseks. Aastate jooksul olen katsetanud mitmeid kümneid erinevaid viise, kuidas kodulehte luua. Olen jõudnud lahenduseni, mis on igaühele jõukohane ning seda Sulle kodulehe loomise koolitusel näitangi. Annan Sulle nippe, räägin häid tavasid, kogemuslugusid. Nii me koos selle kodulehe valmis saamegi. 

10. lend alustab septembris

Kuupäevad on selgumisel! Koolitus kestab 2 nädalat ja toimub teisipäeviti ja reedeti kell 10:00-14:00. 

16

tundi live koolitust

45

minutit personaalset konsultatsiooni

4

koolituspäeva

300 €

osaleja kohta, võimalus tasuda osamaksetena

Miks koolitusel osaleda?

01.

Jõukohane algajatele

Koolitus on mõeldud algajatele, ilma varasema kogemuseta WordPressist või veebiarendusest. See on hea võimalus õppida kodulehe loomist täiesti nullist. Sa ei pea olema tehniline ekspert, et osa võtta – juhendan Sind samm-sammult.

02.

Praktiline kogemus ja isiklik juhendamine

Sa ei õpi mitte ainult teooriat, vaid saad käed-külge kogemuse. Jagan nippe, häid tavasid ning isiklikke kogemuslugusid. Võimalus saada otsest tagasisidet ja vastuseid oma küsimustele.

03.

Veebikoolitus

Koolitus toimub veebi vahendusel, võimaldades Sul osaleda mugavalt kodust või kontorist. Lisaks on järelevaatamise võimalus, mis annab Sulle võimaluse koolitust uuesti vaadata, et kinnistada õpitut vastavalt oma ajakavale.

04.

Kulutõhus alternatiiv

Koolitus pakub praktilist oskusteavet, mis võimaldab Sul ise enda ettevõttele professionaalse kodulehe luua. See on kulutõhus alternatiiv kodulehe tellimisele, säästes oluliselt raha.

05.

Toetus kogu koolituse vältel

Sa ei jää üksi! Terve koolituse vältel on võimalik nõu ja abi küsida koolitajalt. See tagab, et saad kõikide küsimuste korral vajaliku tuge ja suunamist, et tagada lõpptulemus täpselt vastavalt Sinu soovidele.

 
 
06.

Põhjalikud juhendid

Iga teema kohta on saadaval PDF- või videojuhendid, mis võimaldavad Sul kogu õpitu üle vaadata ja vajadusel hiljem uuesti kasutada. Need juhendid on väärtuslik ressurss pärast koolitust, aidates Sul edukalt hallata oma veebilehte. 

Koolitusel osalemiseks ei pea Sul olema varasemat kogemust ega teadmisi WordPressist, veebiarendusest ega kodulehtedest.

Kodulehe tegemise veebikoolitus on mõeldud mikro- ja väikeettevõtjatele, kellel on huvi ise endale veebileht teha. Kursusel alustame päris algusest ning liigume koos kuni valmis koduleheni. 

Koolituse vältel on Sul võimalik minu käest nõu ja abi paluda. Seda ikka selleks, et lõpptulemus oleks täpselt selline nagu soovid. Tegemist on pigem intensiivse koolitusega, varu kahe nädala jooksul endale aega, et jõuaksid iseseisvate töödega tegeleda. 

Eluaegne ligipääs materjalidele!

Mida koolituselt oodata?

01.

Praktilised tööriistad

Jagan sinuga praktilisi oskusi ja tööriistu, mis võimaldavad Sul iseseisvalt professionaalset kodulehte luua. Lisaks teevad järele katsetatud tööriistad sinu kodulehe loomeprotsessi oluliselt kiiremaks. 

02.

Personaalne juhendamine ja nõustamine

Saad personaalset juhendamist ja nõuandeid, mis on kohandatud Sinu konkreetsete vajaduste ja eesmärkidega seotud küsimustele.

03.

Põhjalikud PDF- ja videojuhendid

Koolitusel jagan põhjalikke juhendeid ja ressursse, mis võimaldavad Sul õpitu üle vaadata ja edukalt kodulehe loomiseks kasutada. Vajadusel saad materjalid alla laadida ja kasutada kasvõi elu lõpuni. 

04.

Võimalus küsida küsimusi ja saada tagasisidet

Sul on võimalus kogu koolituse vältel küsida küsimusi ja saada otsest tagasisidet koolitajalt, aidates Sul mõista ja lahendada kõikvõimalikke küsimusi.

05.

Töö iseseisvalt ja grupis

Koolitus hõlmab nii iseseisvat tööd kui ka koostöötamise aega live koolitusel, võimaldades Sul praktiliselt rakendada õpitud teadmisi ja jagada kogemusi teiste osalejatega. Boonuseks põnevad uued tutvused. 

06.

Võimalus tõsta enesekindlust

Tehes midagi, milleks sa ei arvanud, et oled suuteline, tõuseb sinu enesekindlus. Koolituse lõpuks tunned end kindlalt ja oled valmis oma ettevõtte kodulehe avaldamiseks. 

Koolituse tagasiside

Koolituse kava

Tasumise võimalused

Pakun koolituse eest tasumiseks järgmisi võimalusi:

Ühes osas: 
300 € + km
Makse sooritatakse registreerimisel.

Kolmes osas: 
100 € + 100 € + 100 € + km
Esimene makse sooritatakse registreerimisel. Ülejäänud arved väljastatakse igakuiselt samal kuupäeval kolme kuu jooksul. 

Viies osas: 
60 € + 60 € + 60 € + 60 € + 60 € + km
Esimene makse sooritatakse registreerimisel. Ülejäänud arved väljastatakse igakuiselt samal kuupäeval viie kuu jooksul. 

Järgmine grupp alustab septembris!

Pane end koolitusele kirja!

Koolituste tegemine on üks minu lemmiktegevusi! Seega päriselt, ma väga ootan Sind oma koolitusele. Kirjuta mulle julgelt, kui midagi jäi arusaamatuks või kui Sul tekkis mõtteid või küsimusi. 

Koolitaja Cathy Kask

Erinevalt paljudest koolitajatest, tegelen ma siiani igapäevaselt kodulehtede loomisega.

Ma olen Cathy ja tegelen kodulehtede loomisega juba viiendat aastat. Tänu graafilise disaini taustale põimin oma koolitusse ka tugevalt visuaalset poolt. Saad teadmised nii graafilise kui ka veebidisaini alustest ning oskad ise hinnata, milline üks hea koduleht peaks olema. 

Minu töö on minu kirg ning soovin seda ka sinuga jagada. 

Koolitamisega alustasin 2023. aasta alguses, selle aja jooksul olen juhendanud rohkem kui 50 ettevõtjat enda kodulehe loomise protsessis. Minu teenustest on kokku abi saanud enam kui 170 ettevõtjat. 

Ootan sind koolitusele!