Bränding - logo ja visuaalid

See teenus on Sulle, kui:

  1. Vajad uut silmapaistvat logo, et muuta oma ettevõte meeldejäävamaks.
  2. Sinu eesmärk on tugevdada brändi kogu visuaalse identiteediga.
  3. Otsid unikaalset ja professionaalset disaini, mis peegeldaks Sinu ettevõtte iseloomu.
  4. Tahad, et Sinu brändi visuaalne stiil kajastuks kõigis turundusmaterjalides.
  5. Eelistad terviklikku lähenemist, mis hõlmab nii logo loomist kui ka visuaalse identiteedi kujundamist. 

Brändingu teenus

Alustame protsessi mõnusa häälestuskoosolekuga. Esimesel kohtumisel tutvume ja vestleme, eesmärgiga Sind ja Sinu brändi paremini tundma õppida. Saadan Sulle 20-30 küsimusest koosneva küsimustiku, mille vastuste baasil saame projektiga alustada. 

Alustan konkurentsianalüüsist, taustatööst ja uurimisest ning siis alustame logo loomise protsessi. 

Selles teenuses sisaldub...

Tutvu minu loodud brändidega

Müüri idüll logo disain & bränding

Müüri Idüll

logo disain & bränding

Müüri Idülli logo mänguline stiil peegeldab brändi sõbralikku tooni ja sobib suurepäraselt Kariti rõõmsa ja inspireeriva olekuga. Käsitsi kirjutatud font sümboliseerib vabadust, orgaanilisust ja voolavust. Kahte erinevat kirjastiili kasutades rõhutatakse mitmekesisust ning hoolikal vaatamisel võib märgata ka kahte naerusuud. 🙂 Südamest inspireeritud M täht näitab emotsionaalset sidet ettevõttega.

Indarra

bränding + veebidisain

Indarra logo ringikujuline sümbol on inspireeritud alfa sümbolist, tähistades jõudu ja juhtimist, mis resoneerub treeneri rolliga. Horisontaalne joon või “I” sümboliseerib eesmärke ja ambitsioone, mille poole kliendid püüdlevad nii füüsiliselt kui vaimselt. Rombi- ja sädemekujuline element esindab sisemist jõudu ja treeneri võimet äratada klientides nende potentsiaal. Geomeetrilised servad sümboliseerivad ühendust ja kogukonda ning treeneri ja kliendi vahelist suhet.

indarra logo disain & bränding
logo disain ja bränding

Somaruna

bränding + veebidisain

Somaruna logo minimalistlik ja elegantne stiil peegeldab brändi rahulikku ja teadlikku olemust, mis on peegeldab brändi inspireerivat loojat, Monat. Käsitsi kirjutatud font sümboliseerib vabadust, autentsust ja loomulikku voolavust. Kujundus toob esile tasakaalu ja harmoonia, mis on olulised nii isiklikus kui ka professionaalses elus.

Margot Eimla

Logo disain + veebidisain

Logo ülaosas paiknev poolring päikesekiirtega sümboliseerib uut algust ja kasvu, mis on olulised teraapia protsessi osad. Puhas ja selge font toob esile professionaalsuse, konkreetsuse ja usaldusväärsuse, pakkudes samal ajal soojust ja toetust. Logo üldine disain on tasakaalukas, lihtne ja lootust andev, peegeldades sellega ka ettevõtte väärtuseid. 

MysticMoon

bränding

Mystic Moon logo elegantne ja luksuslik disain peegeldab brändi müstilist ja naiselikku olemust. Tekst ühendab kahe erineva kirjastiili harmooniat, sümboliseerides nii pehmust kui tugevust. Siluetiga variant rõhutadb naiselikkust, vaimsust ja sidet kuuga. Teises variandis on rõhk peamiselt nimes, kus kaunilt voolav ja klassikaline font loovad unenäolise ja müstilise atmosfääri. Parajalt salapär, mis on brändi identiteedi keskmes. 

Kiili Betoon

Logo disain + visuaalne identiteet + e-pood

Kiili Betooni logo minimalistlik ja tugev disain peegeldab brändi usaldusväärsust ja ajatut olemust. Logo on loodud nii, et seda oleks võimalik kergesti betooni valada, säilitades samas oma selge ja äratuntava kuju. Stiilne ja kaasaegne font koos geomeetrilise monogramiga väljendab kindlust ja stabiilsust, olles kooskõlas ettevõtte väärtustega. 

Mylla Iluteenused

Logo kujundus

Mylla Iluteenuste logo on elegantne ja minimalistlik, peegeldades brändi pühendumist ilule ja hoolitsusele. Logo keskmes on peen font, millel on voolavad jooned, mis sümboliseerivad graatsilisust ja professionaalsust. Täht “M” on kujundatud unikaalse stiiliga, mis lisab logole isikupära ja eristuvust. Logo üldine minimalistlik stiil tagab ajatu ja kergesti äratuntava visuaalse identiteedi. 

Oled valmis edasi liikuma?

01.

Broneeri kõne

Tahad olla kindel, kas me omavahel klapime? Broneeri tasuta 20-minutiline sobivuskõne. 

02.

Saada hinnapäring

Täida vorm ning ma edastan Sulle hinnavahemiku, kuhu Sinu projekti maksumus jääb. 

03.

Kirjuta mulle

Sul on mulle küsimusi või ettepanekuid? Saada mulle kiri ning ma vastan Sulle 2 tööpäeva jooksul. 

Mis Sind ees ootab?

01.
Brändi strateegia arendamine

Leiame ühiselt üles Sinu ettevõtte visiooni ja väärtused. Selleks teeme koos põhjaliku ja inspireeriva konsultatsiooni ning esitan Sulle erinevaid küsimusi, lasen Sul vaadata pinnapealt natuke sügavamale. 

02.
Logo kujunduse loomine

Loome unikaalse logo, mis väljendab Sinu brändi olemust ja väärtusi. See hõlmab kavandite loomist, tagasiside saamist kuni lõpliku disaini viimistlemiseni. 

03.
Visuaalse identiteedi loomine

Selles etapis loon logo ümber visuaalse identideedi. Valime värvipaleti, kirjastiilid ja muud graafilised elemendid, mis moodustavad Sinu brändi visuaalse keele ja tagavad selle järjepidevuse kõikides kanalites. 

04.
Brändi stiilijuht

Koostan põhjaliku kasutusjuhendi, mis määrab, kuidas brändi uusi visuaalseid elemente tuleks kasutada, et tagada järjepidevus kõigis meediakanalites ja materjalides. 

05.
Loome turundusmaterjalid

Loon uutele juhistele vastavaid turundusmaterjale, visiitkaardid, flaierid ja brošüürid, mis aitavad suurendada tuntust ja jõuda sihtrühmani. Lisaks on sul kohe kasutamiseks olemas valik materjale, mida saad järk-järgult kasutada. 

Veel minu loodud logosid

Oled valmis edasi liikuma?

01.

Broneeri kõne

Tahad olla kindel, kas me omavahel klapime? Broneeri tasuta 20-minutiline sobivuskõne. 

02.

Saada hinnapäring

Täida vorm ning ma edastan Sulle hinnavahemiku, kuhu Sinu projekti maksumus jääb. 

03.

Kirjuta mulle

Sul on mulle küsimusi või ettepanekuid? Saada mulle kiri ning ma vastan Sulle 2 tööpäeva jooksul.