SEO teenus

SEO (inglise keeles Search Engine Optimization) on kodulehe optimeerimine otsingumootoritele. Selle teenuse eesmärk on parandada lehe positsiooni otsingutulemustes, et meelitada ligi kvaliteetset liiklust. SEO strateegiad põhinevad märksõnade analüüsil, sisu optimeerimisel ja veebilehe tehnilise seisukorra parandamisel. Edukas SEO nõuab pidevat analüüsi, jälgimist ja kohandamist, et kohaneda muutuvate otsingumootorite algoritmide ja veebikasutajate käitumisega. Seetõttu on oluline lasta oma veebilehe SEO üle vaadata kord kvartalis. 

Õige aeg on SEOga tegeleda, kui alles alustad oma veebilehega või kui tunned, et su praegune veebileht ei ole otsingutulemustes piisavalt heal positsioonil. Halba aega alustamiseks ei ole. 

Mis me teeme?

Miks kasutada SEO teenust?

01.

Jõuad õigete inimesteni

Eriti praeguses majanduses, kus üha rohkem äri tehakse veebis, on oluline, et sinu ettevõte oleks leitav. SEO aitab suurendada sinu veebilehe nähtavust otsingumootorites, tuues sinu tooted või teenused just nende inimesteni, kes neid otsivad. 

02.

Oled sammu võrra ees

SEOga tegeledes eristud ja oled vähemalt sammu võrra ees konkurentidest. Kui sa ei optimeeri oma veebilehte, teevad seda teised, saades sinu klikid ja kliendid endale. Kliendid, kes muidu võiksid muidu jõuda sinu juurde. 

03.

Rohkem liiklust kodulehel

Tarbijate käitumine on aastatega muutunud ja jätkab muutust. Rohkem kui kunagi varem algab ostuprotsess Google’ist. Korras SEO’ga on suurem võimalus, et potentsiaalsed kliendid, kes otsivad tooteid või teenuseid, jõuavad sinu lehele. Rohkem liiklust kodulehel = suurem müük. 

Oled valmis edasi liikuma?

Saada hinnapäring

Täida vorm ning ma edastan Sulle hinnavahemiku, kuhu Sinu projekti maksumus jääb. 

Kirjuta mulle

Sul on mulle küsimusi või ettepanekuid? Saada mulle kiri ning ma vastan Sulle 2 tööpäeva jooksul.