Bränding koos kodulehe või e-poe loomisega

See teenuse komplekt on Sulle, kui:

  1. Otsid terviklikku lahendust alates logost kuni veebilehe või e-poe loomiseni.
  2. Soovid luua enda brändist tugeva kuvandi, mis eristub konkurentidest. 
  3. Tahad, et Sinu ettevõtte visuaalne stiil kajastuks kõigis turundusmaterjalides.
  4. Sinu eesmärk on pakkuda klientidele meeldejäävat ja sujuvat kogemust.
  5. Vajad kodulehte või e-poodi, mis peegeldaks täpselt Sinu äri eesmärke.
  6. Soovid integreerida müügivõimalusi oma veebilehele või e-poodi.

Sinu logo ja visuaalne identiteet saavad olema Sinu ettevõtte nägu ja hing. Kui hakkame kodulehte või e-poodi looma, keskendume sellele, et sealt kumaks läbi Sinu kui ettevõtja iseloom ja väärtused. See on investeering Sinu ettevõtte tulevikku, mida oleks patt edasi lükata. 

Maris Treufeldt

“Cathy tõesti täitis kõik minu unistused ja aitas mul fotomaailmaga teile veel lähemale tulla. Cathyga on lihtne, ta on väga hea kirjadele vastaja, leiab küsimustele lahenduse ja pakub neid ka ise välja. Siiani pole veel ükski mure ja küsimus vastuseta jäänud, väga operatiivne! Olen ka kiiruse ja kvaliteediga väga rahul! Cathy süveneb kliendi vajadustele, pakub ise neid välja, on loov, on abiks ka pärast valminud tööd nõu ja kodulehe teistele lahendustele. Ei jäta klienti hätta ka pärast kokkulepitud tööd. Soovitan kindlasti ka teistele ettevõtetele! Suur tänu Sulle veelkord! Oled imeline!”

Logo ja visuaalid

Alustame protsessi mõnusa häälestuskoosolekuga. Esimesel kohtumisel tutvume ja vestleme, eesmärgiga Sind ja Sinu brändi paremini tundma õppida. Saadan Sulle 20-30 küsimusest koosneva küsimustiku, mille vastuste baasil saame projektiga alustada. 

Alustan konkurentsianalüüsist, taustatööst ja uurimisest ning siis alustame logo loomise protsessi. 

Selles teenuses sisaldub...

Vaata lisateenuste nimekirja allpool.

veebikoolitus: kodulehe loomise koolitus

Kodulehe loomine

Selleks ajaks, kui alustame kodulehe loomisega, on Sul juba ilus uhiuus bränd olemas ning äsja loodud brändiraamatu baasil hakkan ma looma veebilehe kujundust. Peale esmase kujunduse loomist teeme vahekoosoleku ning vaatame koos kodulehe üle.

PS! Ka keerulisemad ja suuremad projektid pakuvad mulle rõõmu.  

Selles teenuses sisaldub...

Võimalikud lisateenused:

*lisana minu loodud kodulehele

Tutvu minu loodud brändide ja veebidega

Mis Sind ees ootab?

01.

Brändi strateegia arendamine

Leiame ühiselt üles Sinu ettevõtte visiooni ja väärtused. Selleks teeme koos põhjaliku ja inspireeriva konsultatsiooni ning esitan Sulle erinevaid küsimusi, lasen Sul vaadata pinnapealt natuke sügavamale. 

02.
Logo kujunduse loomine

Loome unikaalse logo, mis väljendab Sinu brändi olemust ja väärtusi. See hõlmab kavandite loomist, tagasiside saamist kuni lõpliku disaini viimistlemiseni. 

03.
Visuaalse identiteedi loomine

Selles etapis loon logo ümber visuaalse identideedi. Valime värvipaleti, kirjastiilid ja muud graafilised elemendid, mis moodustavad Sinu brändi visuaalse keele ja tagavad selle järjepidevuse kõikides kanalites. 

04.
Brändi stiilijuht

Koostan põhjaliku kasutusjuhendi, mis määrab, kuidas brändi uusi visuaalseid elemente tuleks kasutada, et tagada järjepidevus kõigis meediakanalites ja materjalides. 

05.
Loome turundusmaterjalid

Loon uutele juhistele vastavaid turundusmaterjale nagu visiitkaardid, flaierid ja brošüürid, mis aitavad suurendada tuntust ja jõuda sihtrühmani. Lisaks on Sul kohe kasutamiseks olemas valik materjali, mida saad järk-järgult postitada. 

06.
Veebilehe või e-poe disain ja arendus

Kujundame Sinu veebilehe, mis kajastab Sinu brändi visuaalset identiteeti, on kasutajasõbralik ja optimeeritud Sinu ärieesmärkide saavutamiseks. 

Oled valmis edasi liikuma?

01.

Broneeri sobivuskõne

Tahad olla kindel, kas me omavahel klapime? Broneeri tasuta 20-minutiline sobivuskõne. 

02.

Saada hinnapäring

Täida päringuvorm ja ma saadan Sulle personaalse hinnapakkumise Sinu sisestatud andmete põhjal. 

03.

Kirjuta mulle

Sul on mulle küsimusi või ettepanekuid? Saada mulle kiri ning ma vastan Sulle 2 tööpäeva jooksul.