Minust

Hei, ma olen Cathy- täielik WordPressi fanaatik.

Kodulehtede tegemine jõudis minuni ühe toreda juhuse tõttu. 2020. aasta alguses rääkis mu õde mulle, et ta plaanib minna veebirakenduse arendamise kooltiusele. Ma olin just sel hetkel uue suuna otsingul ning teadmata, kas see teema mulle ka huvi pakub, võtsin riski ja lahkusin oma päevatöölt. Just selleks, et saaksin intensiivsest ja pikast koolitusest osa võtta. Ligikaudu 3 nädalat, kui olin igapäevaselt kella 8st 17ni koodi kirjutamist õppinud ning valdav enamus nendest ebaõnnestusid, olin üsna kindel, et see ei ole see ala, millega edasi lähen. Veidi aega hiljem, kui välja tulema hakkas, süttis minus põnevus ning iga takistus tundus kui võimalus midagi uut õppida.  Praegusel hetkel olen tänulik endale, et ma alla ei andnud. Koolituse lõputööna valmis minu esimene koduleht ferroresto.ee. Kui lehe avalikult välja hõikasin, sain aru, et kui esimene koduleht tuli nii hästi välja siis veebiarendus ja veebidisain on minu ala. 

Sellest ajast peale olen pidevalt ennast pidevalt arendanud ning nüüd 3 aastat ja ligikaudu 40 klienti hiljem teen ikka veel kodulehti sära silmis. 2021 aastal läbisin edukalt ka mahuka turundusspetsialisti koolituse, turundajat minust ei saa aga oma turundusoskuseid kasutan kodulehtede tegemisel alati. Lähen alati oma projektide sisse sügavalt ning viin end Sinu valdkonnaga kurssi. Kusjuures siiani ei ole minu tehtud töödes valdkonnad kattunud. Olen meeletult tänulik, et minuni jõudnud nii palju ägeidaid, andekaid ja heatahtlikke inimesi.

Aitäh, et usaldate. 

Teised minust ♡

Indrek Ilves
Indrek IlvesRemedy Baltic kaaslooja
Read More
Leidsime tuttava kaudu ühe veebilehe arendaja, kes ei saanud enda tööga hakkama, venitas aega ja disain mida ta lõpuks meile esitas oli kohutavalt igav ja sisutühi. Kui lõpuks Cathy kontakti saime ning talle näitasime enda olemasolevat kodulehekülge ning rääkisime enda visoonist teadis ta kohe mis me mõtleme ning tuli välja enda poolse visooni ning lahendusega, mis oli isegi parem kui me ette kujutasime! koostöö temaga oli väga meeldiv ja lihtne. Kindlasti teeks temaga veel ühe kodulehekülje, kui selleks vajadus peaks tekkima!
Triin Raudoja
Triin RaudojaEttevõtlik Mõte Koolituskeskuse asutaja ja koolitaja, mentor ja coach
Read More
Asjaajamine on väga kiire ja suhtlus sujuv. Oled alati avatud minu nägemusele ja ideedele, kuid samas pakud veelgi paremad lahendusi juurde. Mõnus, et sa ei ütle, et nii ei saa, vaid pakud lahenduse, et kuidas saab. Lisaks viid ennast ka valdkonnaga kurssi ehk tead, mida minu konkurendid teevad turunduses ja pakud eristumise koha välja.
Loomulikult meeldib sinu käekiri ja stiili kergus, mis on saanud väga palju positiivset tagasisidet minu klientidelt. Olen tõesti uhke oma kodulehe üle ja kliendid kiidavad ning märkavad seda ka. Kogu tegutsemine on imeliselt kiire ja paindlik.
Olen juba väga paljudele soovitanud sind, kuna oled usaldusväärne partner, kes tunneb väga hästi seda, mida teed. Võibolla on sul mõistlik ise ka võtta algatus, et leppida koosolekuid kokku, et kui näed, et klient ei liigu edasi. See aitab distsiplineerida klienti ja hoida asjad liikumises. Lihtsalt tuli uitmõte, kuidas saaksid oma teenust edasiarendada. Lisaks siis sul on ajaliselt teada ka, et kuna klient nn. aktiveerub ja sul mugavam oma aega planeerida.
Sirli Ratasepp
Sirli RataseppKIRA Sustainable brändi kaaslooja, ettevõtja
Read More
Suhtlus on alati kiire ja konkreetne, mõistad meie soove, oled kannatlik hoolimata sellest, et mu soovid võivad ajas muutuda. Kõik tehnilised operatsioonid (makseväravad, PayPal, logistika jms) oled märkamatult ära teinud, ilma et me peaks sinna kuidagi sekkuma või muretsema selle pärast. Kui ma midagi üldse soovitada, siis võibolla igasuguseid vidinaid, mis aitaks meie müüke tõsta. Töö kiiruse ja kvaliteediga olen kindlasti rahul. Mulle tundub, et kellelgi minu tutvusringkonnast pole nii head ja kiiret teenusepakkujat.
Erined turul selle poolest, et kuulad meie soove, disaini osas jätad mulle vabad käed, mega kiire vastaja, asjalik. Mulle tundub, et Su teenus võiks rohkem maksta. .
Kindlasti julgen sind soovitada ka teistele. Mul sõbrannad teevad üht uut kodulehte WordPressis ja mingil hetkel saab neil tarkus otsa ja tean täpselt, kuhu neid suunata. Üldsielt usun, et oleme mõlemad arenenud selle projekti osas. Minule on kodusemaks saanud see WordPressi n.ö tagatuba, mis alguses tundus hirmus keeruline. Üldiselt olen hästi-hästi tänulik Sulle ja soovin tänada hea töö eest 😊
Kadi Sentemente
Kadi SentementeAphrodite Weddings and Venues / Time in Rhodes
Read More
Algul kartsin veidi, sest nagu Sa tead, ma ei ole just kõige teravam pliiats arvutimaailmas aga Sinu oskus ka kõige nn abitumale asjad selgeks teha, tegi kõik nii lihtsaks. Olen Sinu käest ALATI saanud abi, uusi mõtteid, tuge, mõistmist. Olles suhelnud erinevate tegijatega, siis Sina eristud eelnenutest oma professionaalsusega, oskusega mõelda ka nn kastist väljapoole, oled alati sammukene ees. Sa ei karda välja pakkuda kliendile uusi lahendusi, sest kõik nagu näiteks mina, ei oska alati selgelt välja tuua, mida soovin. Aga kindlasti tahaks midagi ilusat ja töötavat... Cathy, palun torgi mind vahel tagant, ma tean, et kerge on öelda, et ma teen õhtul või homme aga tegelikult, küll leiaks ka selle aja, et kasvõi midagigi Sulle juba saata. Soovitan sind ka teistele! Ahjaa see ka, ma nüüd nautlen kodukat, see on ikka niivägaülihea!!! Kallis, maani kummardus ja kniks Sulle!!!
Henry Ratasepp
Henry RataseppNuustaku pruulikoda & Kira Sustainable tegevjuht.
Read More
Sinuga on väga lihtne asju ajada ja hoomad püstitatud probleeme lennult, ei pea pikalt seletama. Siiamaani on kõik probleemid lahendatud ja ka parimad lahendused leitud. Ootasime pikalt ESTO ja Shopify integratsiooni ja siis pakkusid meile välja Montonio, millega oleme väga rahul. Lisaks KIRA puhul igasuguste muude programmide liidestamisel oled väga palju abiks olnud.
Töö kiirus on väga hea, sest mõlema kodulehe nii KIRA, kui Nuustaku Pruulikoja lehega jäime meie info ja materjali ette andmisega jänni. Ei jõudnud nii kiiresti mõelda otsustada.
Ma ei tea kas seda peaksid reklaamis kasutama, aga mulle tundub, et oled olemas 24/7. Ma ise töötan nii hilja õhtul, kui nädalavahetustel ja mulle tundub, et sa vastad mu kirjadele ja tegutsed alati kohe. Lisaks on hinna ja kvaliteedi suhe VÄGA paigas. Kindlasti julgen ja olen ka juba soovitanud, ei tea paljud on ühendust võtnud, aga soovitan julgelt. Ausalt ei olegi rohkem midagi lisada, sest kõik mida lootsin sa ka ära tegid ja lisaks lahendasid probleeme mida ette ei näinud. Ma ei tea kas sul oli ka selliste programmide nagu BillBeega kokkupuudet varem, kui ei, siis oled kõigele lisaks ka väga kiire õppija. Tänud ja edu sulle!
Kersti Jõenurm
Kersti JõenurmTreilerrent
Read More
Cathyga on väga lihtne asju ajada kuna ta on oma valdkonnas väga tark ja ta oskab peaaegu alati vastata minu küsimustele. 🙂 Temaga on väga hea asju arutada, ta on väga pädev andma nõu ja soovitusi. Töö kiirus ja kvaliteet on väga head. Minu kogemuse põhjal alati personaalne lähenemine ja sõbralik suhtlus.
Mulle meeldib, et mul on Cathy isiklik kontakt, saan talle häda korral helistada ja saan ka koheselt lahenduse. Igastahes julgen teda soovitada ka teistele. Olen juba soovitanud ja ka need koostööd on läinud väga edukalt.
Rauno Sgirka
Rauno SgirkaHome&Garden
Read More
Koostöö on sujuv ja kiidusõnu jätkub. Leht töötab ladusalt ning näeb ka kena välja. Turueelis on sul kindlasti konkreetsus, eelnevad inimesed ei viitsi kaasa mõelda ja pakkuda soovitusi. Soovitame ka sõbrale kindlasti!
Previous
Next

Registreeru koolitusele

Mina tõesti usun, et igaüks saab enda kodulehe loomisega ise hakkama. Asjalike juhiste ja õige abiga on see oluliselt lihtsam. Pane end koolitusele kirja ning näeme juba laivis! Peale registreerumist saadan Sulle ka täpsema info koolituse toimumise aegade ning koolitusteemade kohta. 

SEO teenus

SEO tuleks korda teha vahetult peale kodulehe või e-poe valmimist.

SEO teenus sisaldab:
1. Domeeni eri versioonide suunamiste ja vealehtede suunamiste kontroll.
2. Robots.txt ja XML-sisukaardi dokumentide üle vaatamine ning parandamine vastavalt olukorrale.
3. Korrektse XML-sisukaardi edastamine Google’le;
4. SEO jaoks oluliste HTML elementide kasutamise loogika kontroll ning parandame seda vastavalt vajadusele, korrigeerides seadetes vastavate sisuelementide moodustamise üldreegleid.
5. Google Search Console’i seadistamine.
6. Google’s oleva kodulehe domeeni indeksi kontroll.
7. Edastan Sulle sisuloome soovitused.
8. Kui Search Console’i andmestik seda vähegi võimaldab, siis annan ka täpsemaid sisuloome soovitusi selles osas, milliste otsingufraasidega sisulehti ja kuidas juurde luua, millised sisulehed omavahel liita/lahutada ja/või pikemaks kirjutada. Ikka selleks, et koduleht saaks oma valdkonna otsingutes senisest edukamalt klikke korjata.

Veebilehe loomine

Koduleht on kõige lihtsam viis oma potentsiaalsete klientideni jõudmiseks ja olemasolevate klientide säilitamiseks.  

Kodulehe loon täpselt Sinu ettevõtte vajadustest lähtuvalt. Ma ei kasuta valmis kujunduspõhjasid, kõik veebilehed on loodud rätseplahendusena.

Sinu uus veebileht saab olema turunduslikult läbimõeldud, kliendisõbralik, kaasaegse kujundusega, funktsionaalne ja lihtsasti hallatav.  

E-poe loomine

Hea e-poe puhul on kõige oluliseim lihtsus, funktsionaalsus, usaldusväärsus ja kasutajasõbralikkus. Ostuprotsess peab olema kliendi jaoks kiire ja valutu. E-pood peab olema tehniliselt 100% toimiv, et ükski ost ei jääks saamata. 

E-poe visuaali paneme paika koos, e-poe loomisel kasutame võimalikult palju usalduselemente. Sinu uus e-pood saab olema kaasaegne, kliendisõbralik ja turunduslikult läbimõeldud.