Ma olen Cathy, brändi- ja veebidisainer.

Olen brändidisainer ja mu kirg on luua silmapaistvaid logosid ja brände ning kujundada veebilehti. Kui soovid, et Sinu ettevõte särasilmil esile tõstetaks ning koduleht tõmbaks külastajad endasse, oled õiges kohas.

Olen ennast pidevalt täiendanud ja täiustanud. 2021. aastal lõpetasin edukalt mahuka turundusspetsialisti koolituse, ja kuigi ma pole turundaja, kasutan oma turundusalaseid teadmisi igal sammul, et kodulehti ja brände luua. Iga projektiga lähen süviti ning püüan mõista just Sinu valdkonna eripärasid. 

80%

klientidest jõuavad minuni soovituste kaudu

40+

loodud veebilehte ja e-poodi

35+

koolitatud ettevõtjat

Sina ja mina, kas me sobiksime koos töötama?

Minu töö on mulle väga oluline ning soovin, et loomeprotsess oleks meile mõlemale võimalikult nauditav. Seega, kui tunned end ära nendes punktides, ootan väga Sinu kirja. Loome koos midagi erakordset!  

Koostöö

Ma usun, et heas koostöös saavutame kõige paremad tulemused. Mulle on oluline, et me omavahel hästi klapime.

Usaldus

Ma usun, et oled oma valdkonna spetsialist. Selleks, et luua midagi erakordset, pead ka mind ja minu tempot loomeprotsessis usaldama.

Heatahtlikkus

Heatahtlikkus üksteise suhtes, klientide suhtes. Püsime mõistlikud ja heatahtlikud projekti lõpuni.

Visuaal, millest kumab läbi Sinu iseloom

Olen kodulehti ja logosid loonud juba enam kui 4 aastat, minu teenustest on abi saanud juba peaaegu 100 ettevõtjat. Praeguseks tean ma täpselt, mida ja kuidas ma luua soovin. Seda just nii, et kogu protsess oleks kõikidele osapooltele nauditav. 

Olen ääretult tänulik, et olen saanud teha koostööd nii paljude imeliste, andekate ja toetavate inimestega. 

Sa oled minu ideaalne klient, kui...

01.

Jälgid oma kirge

Oled minu ideaalne klient, kui teed seda, mis paneb Sinu silmad särama. Vahet ei olegi, millega Sa tegeled senikaua, kuni teed seda kirega. 

02.

Oled uhke mikro- või väikeettevõtja

Olen töötanud eri suurustes ettevõtetega ning tean, et minu klient on uhke oma väikese ettevõtte üle. Olgu Sul 5, 10 või mitte ühtegi töötajat. 

03.

Hoolid oma klientidest

Mulle on oluline, et Sa mõistaksid, kui olulised on Sinu kliendid Sulle. Kui suhtud oma klientidesse lugupidamise ja sõbralikkusega, saab meist hea tiim. 

Kui Sina juhid oma ettevõtet nii nagu olen siin kirjeldanud, ootan väga Sinuga koostöö tegemist. Ma tahan aidata Sul kasvada.⁠⁠ Ma tean, et väärid visuaale, mis Sind eristavad. 

Võta minuga ühendust ja alustame koos põnevat teekonda Sinu unikaalsuse visualiseerimisele.

Koosloomisteni!

Kord kuus saadan välja põhjaliku disaini- või koduleheteemalise e-kirja.