Ma olen Cathy, brändi- ja veebidisainer.

Olen brändidisainer ja mu kirg on luua silmapaistvaid logosid ja brände ning kujundada veebilehti. Kui soovid, et Sinu ettevõte särasilmil esile tõstetaks ning koduleht tõmbaks külastajad endasse, oled õiges kohas.

Olen ennast pidevalt täiendanud ja täiustanud. 2019. aastal lõpetasin veebiarendaja õpingud ning 2021. aastal lõpetasin mahuka turundusspetsialisti koolituse, ja kuigi ma pole turundaja, kasutan oma turundusalaseid teadmisi igal sammul, et kodulehti ja brände luua. Iga projektiga lähen süviti ning püüan mõista just sinu ja sinu valdkonna eripärasid. 

85%

klientidest jõuavad minuni soovituste kaudu

100+

ettevõtjat on abi saanud minu teenustest

45

koolitatud ettevõtjat

Sina ja mina, kas me sobiksime koos töötama?

Minu töö on mulle väga oluline ning soovin, et loomeprotsess oleks meile mõlemale võimalikult nauditav. Seega, kui tunned end ära nendes punktides, ootan väga Sinu kirja. Loome koos midagi erakordset!  

Koostöö

Ma usun, et heas koostöös saavutame kõige paremad tulemused. Mulle on oluline, et me omavahel hästi klapime.

Usaldus

Ma usun, et oled oma valdkonna spetsialist. Selleks, et luua midagi erakordset, pead ka mind ja minu tempot loomeprotsessis usaldama.

Heatahtlikkus

Heatahtlikkus üksteise suhtes, klientide suhtes. Püsime mõistlikud ja heatahtlikud projekti lõpuni.

Visuaal, millest kumab läbi Sinu iseloom

Olen kodulehti ja logosid loonud juba enam kui 4 aastat, minu teenustest on abi saanud juba rohkem kui 100 ettevõtjat. Praeguseks tean ma täpselt, mida ja kuidas ma luua soovin. Seda just nii, et kogu protsess oleks kõikidele osapooltele nauditav. 

Olen ääretult tänulik, et olen saanud teha koostööd nii paljude imeliste, andekate ja toetavate inimestega. 

Sa oled minu ideaalne klient, kui...

01.

Jälgid oma kirge

Oled minu ideaalne klient, kui teed seda, mis paneb Sinu silmad särama. Vahet ei olegi, millega Sa tegeled senikaua, kuni teed seda kirega. 

02.

Oled uhke mikro- või väikeettevõtja

Olen töötanud eri suurustes ettevõtetega ning tean, et minu klient on uhke oma väikese ettevõtte üle. Olgu Sul 5, 10 või mitte ühtegi töötajat. 

03.

Hoolid oma klientidest

Mulle on oluline, et Sa mõistaksid, kui olulised on Sinu kliendid Sulle. Kui suhtud oma klientidesse lugupidamise ja sõbralikkusega, saab meist hea tiim. 

Kui Sina juhid oma ettevõtet nii nagu olen siin kirjeldanud, ootan väga Sinuga koostöö tegemist. Ma tahan aidata Sul kasvada.⁠⁠ Ma tean, et väärid visuaale, mis Sind eristavad. 

Võta minuga ühendust ja alustame koos põnevat teekonda Sinu unikaalsuse visualiseerimisele.

Koosloomisteni!

Minust

Olen Cathy, vabakutseline brändi- ja veebidisainer, ja mul on olnud rõõm tegutseda selles valdkonnas juba viis aastat. Selle aja jooksul olen suutnud luua endale elu ja töö, mida tõeliselt naudin. Olen pärit Pärnust, kuid viimased kuus aastat olen elanud Tallinnas. Suvisele Pärnule jääb alati koht minu südames.

Seiklused, trenn ja tervislik toit on minu elus olulisel kohal. Naudin üle kõige reisimist, jõusaali trenne, rulluisutamist, mäesuusatamist, matkamist ning leian tihti inspiratsiooni  maalimisest ja erinevatest DIY projektidest. 

Mul on 11-aastane poeg, kellega oleme praktiliselt koos kasvanud.  2023. aastal lisandus meie perre ka armas küülikupoiss Dusty, keda näed pildil. Teda on oluliselt lihtsam pildile meelitada, kui 11-aastast. 

Selle aasta algusest olen ka sertifitseeritud Vinyasa joogaõpetaja – ehk kohtume ka joogatunnis? 😉 

Minu eesmärk on aidata luua visuaale, mis peegeldavad sinu ja sinu brändi unikaalsust ja iseloomu ning, mis annavad sinu ettevõttele erilise ilme. Usun, et iga projekt on eriline teekond, ja ootan põnevusega võimalust sinuga koostöö tegemiseks!

Kord kuus saadan välja põhjaliku disaini- või koduleheteemalise e-kirja.