Koolitused

"TEE ISE E-POOD"

06.02-09.02.2023 Tallinnas

E-poe loomise koolitus algajatele. Koolituse lõpuks on Sul valmis toimiv e-pood – avaleht, tooted, kategooriad, toimivad makse- ja tarnelahendused. 

6.02 Esmaspäev

Registreerime domeeni ja veebimajutuse. WordPressi tarkvara paigaldamine ja tutvustamine, teeme tehnilised seadistused, lisame vajaminevad pluginad, . Sõlmime lepingud maksevahendajaga.

7.02 Teisipäev

Kujundusmalli paigaldamine ja muutmine vastavalt Sinu ettevõtte vajadustele. Tutvume veebikujundusmaailmaga, räägime tavadest ja võimalustest. 

8.02 Kolmapäev

Lisame e-poeks vajalikud moodulid, seadistame, sisestame kategooriad ja tooted. Seadistame automaatsed e-kirjad. 

9.02 Neljapäev

Makse- ja tarnevõimaluste lisamine ja seadistamine. Detailide ülevaatamine ja korrastamine. Testimine. Lehe avalikustamine.

Lisainfo

Koolituse hinnas on kaks preemium litsentsi moodulitele väärtusega 317€.

Tule koolitusele kui Sul on kindel idee, mis toodetele soovid e-poodi luua. Sel juhul ei lähe tehtud töö raisku. Koolitusele tulijal peab olema registreeritud ettevõte või olema võimalus kasutada ettevõtte andmeid. Koolitusele võta kaasa enda sülearvuti. 

14 päeva vältel peale koolitust vastan kõikidele Sinu küsimustele ja toetan Sind tekkivate probleemide korral tasuta. 

Mentorlusprogramm 100€/kuus – sobib inimesele, kellel on huvi edaspidi ka e-poode ja veebilehti luua või enda e-poodi edasi arendada.  Mentorlusprogramm sisaldab tuge ja abi kodulehtede ja e-poodide edaspidisel arendamsel. Programm on praktiline, st. mina ei tee Sinu eest midagi ise ära vaid juhendan Sind läbi tekkivate küsimuste ja probleemide. Mentorlus on vaid koolitusel osalejale. 

600€

Grupis 6 inimest, vabu kohti: 2.

SEO teenus

SEO tuleks korda teha vahetult peale kodulehe või e-poe valmimist.

SEO teenus sisaldab:
1. Domeeni eri versioonide suunamiste ja vealehtede suunamiste kontroll.
2. Robots.txt ja XML-sisukaardi dokumentide üle vaatamine ning parandamine vastavalt olukorrale.
3. Korrektse XML-sisukaardi edastamine Google’le;
4. SEO jaoks oluliste HTML elementide kasutamise loogika kontroll ning parandame seda vastavalt vajadusele, korrigeerides seadetes vastavate sisuelementide moodustamise üldreegleid.
5. Google Search Console’i seadistamine.
6. Google’s oleva kodulehe domeeni indeksi kontroll.
7. Edastan Sulle sisuloome soovitused.
8. Kui Search Console’i andmestik seda vähegi võimaldab, siis annan ka täpsemaid sisuloome soovitusi selles osas, milliste otsingufraasidega sisulehti ja kuidas juurde luua, millised sisulehed omavahel liita/lahutada ja/või pikemaks kirjutada. Ikka selleks, et koduleht saaks oma valdkonna otsingutes senisest edukamalt klikke korjata.

Veebilehe loomine

Koduleht on kõige lihtsam viis oma potentsiaalsete klientideni jõudmiseks ja olemasolevate klientide säilitamiseks.  

Kodulehe loon täpselt Sinu ettevõtte vajadustest lähtuvalt. Ma ei kasuta valmis kujunduspõhjasid, kõik veebilehed on loodud rätseplahendusena.

Sinu uus veebileht saab olema turunduslikult läbimõeldud, kliendisõbralik, kaasaegse kujundusega, funktsionaalne ja lihtsasti hallatav.  

E-poe loomine

Hea e-poe puhul on kõige oluliseim lihtsus, funktsionaalsus, usaldusväärsus ja kasutajasõbralikkus. Ostuprotsess peab olema kliendi jaoks kiire ja valutu. E-pood peab olema tehniliselt 100% toimiv, et ükski ost ei jääks saamata. 

E-poe visuaali paneme paika koos, e-poe loomisel kasutame võimalikult palju usalduselemente. Sinu uus e-pood saab olema kaasaegne, kliendisõbralik ja turunduslikult läbimõeldud.