Visuaalne identiteet

Personaalne hinnapakkumine võib näidishinnast erineda. 

LIHTNE
LOGO

Sobib Sulle kui soovid oma ettevõttele logo. Logo sobib kasutamiseks nii kodulehel, sotsiaalmeedias kui ka trükistel. Logo on loodud personaalselt Sulle ja Sinu brändist lähtuvalt. 

175€

DETAILNE
LOGO

Sobib Sulle kui ootad, et Sinu logo oleks detailsem või käsitsi joonistatud. Logo on loodud personaalselt Sulle ja Sinu brändist lähtuvalt. Sobib kasutamiseks nii trükistel, veebilehel kui ka sotsiaalmeedias. 

325€

LOGO BRÄNDIRAAMATUGA

Detailse logo puhul lisandub hinnale +125€. Paketis sisaldub kõik vajalik, et Sinu bränd oleks esinduslik. Kõigile arusaadavalt on lisatud kasutusjuhend ja näidised kasutamiseks. 

450€

VISUAALNE
IDENTITEET

Detailse logo puhul lisandub hinnale +125€. Sobib Sulle kui Sa ei soovi ise oma brändi visuaaliga üldse tegeleda. Ideaalne uuele brändile või tegutsevale ettevõttele, kes soovib oma brändi värskendada. 

650€

VISUAALNE
IDENTITEET KODULEHEGA

Detailse logo puhul lisandub hinnale +125€. Sobib Sulle kui Sa ei soovi ise oma brändi visuaaliga üldse tegeleda. Ideaalne uuele brändile või tegutsevale ettevõttele, kes soovib oma brändi värskendada. 

al. 1550€

Registreeru koolitusele

Mina tõesti usun, et igaüks saab enda kodulehe loomisega ise hakkama. Asjalike juhiste ja õige abiga on see oluliselt lihtsam. Pane end koolitusele kirja ning näeme juba laivis! Peale registreerumist saadan Sulle ka täpsema info koolituse toimumise aegade ning koolitusteemade kohta. 

SEO teenus

SEO tuleks korda teha vahetult peale kodulehe või e-poe valmimist.

SEO teenus sisaldab:
1. Domeeni eri versioonide suunamiste ja vealehtede suunamiste kontroll.
2. Robots.txt ja XML-sisukaardi dokumentide üle vaatamine ning parandamine vastavalt olukorrale.
3. Korrektse XML-sisukaardi edastamine Google’le;
4. SEO jaoks oluliste HTML elementide kasutamise loogika kontroll ning parandame seda vastavalt vajadusele, korrigeerides seadetes vastavate sisuelementide moodustamise üldreegleid.
5. Google Search Console’i seadistamine.
6. Google’s oleva kodulehe domeeni indeksi kontroll.
7. Edastan Sulle sisuloome soovitused.
8. Kui Search Console’i andmestik seda vähegi võimaldab, siis annan ka täpsemaid sisuloome soovitusi selles osas, milliste otsingufraasidega sisulehti ja kuidas juurde luua, millised sisulehed omavahel liita/lahutada ja/või pikemaks kirjutada. Ikka selleks, et koduleht saaks oma valdkonna otsingutes senisest edukamalt klikke korjata.

Veebilehe loomine

Koduleht on kõige lihtsam viis oma potentsiaalsete klientideni jõudmiseks ja olemasolevate klientide säilitamiseks.  

Kodulehe loon täpselt Sinu ettevõtte vajadustest lähtuvalt. Ma ei kasuta valmis kujunduspõhjasid, kõik veebilehed on loodud rätseplahendusena.

Sinu uus veebileht saab olema turunduslikult läbimõeldud, kliendisõbralik, kaasaegse kujundusega, funktsionaalne ja lihtsasti hallatav.  

E-poe loomine

Hea e-poe puhul on kõige oluliseim lihtsus, funktsionaalsus, usaldusväärsus ja kasutajasõbralikkus. Ostuprotsess peab olema kliendi jaoks kiire ja valutu. E-pood peab olema tehniliselt 100% toimiv, et ükski ost ei jääks saamata. 

E-poe visuaali paneme paika koos, e-poe loomisel kasutame võimalikult palju usalduselemente. Sinu uus e-pood saab olema kaasaegne, kliendisõbralik ja turunduslikult läbimõeldud.